لوگو دکتر آس با سجاد عارفی نیا مرجع ورزش ایران، مبتکر بیزینس هوش مصنوعی خدمات ورزشی با ارائه برنامه تمرین تغذیه مکمل مربی باشگاه

حمایت از پروژه خیریه دکتر آس

دکتر آس منحصراً از طریق کمک های مالی کاربران پشتیبانی می شود و هر کمک تفاوت بزرگی باعث می‌شود. ما هیچوقت حامی مالی و تبلیغات مزاحم برای شما مخاطبان نخواهیم داشت و به صورت پنهان از سایت درآمدزایی نخواهیم کرد. پس کمکهای مالی شما کاربران تنها راه رشد پروژه دکتر آس است. تمام سود حاصل از رشد دکتر آس صرف امور خیریه خواهد شد!

به تواجه به توان خود و به هر میزان که احساس راحتی می کنید از طریق لینک مستقیم شاپرک به خیریه دکتر آس و رشد پروژه بزرگ سلامتی ورزشی ایران می‌توانید کمک کنید.

مطالب علمی و عملی بیشماری طبق آخرین مقالات و مطالعات روز دنیای ورزشی در دکتر آس ارائه می‌شود پس میزان کمک شما میتواند به این رشد و بروزرسانی‌های دائمی در دکتر آس کمک کند.

در اینجا می‌توانید درباره امور مالی DrUs، نحوه حمایت از ما – و دلیل آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

۱۴۶۰+

تعداد خیرین تا کنون ... شما هم

۴.۹/۵

میزان رضایت از دکتر آس تا الان

۲۴,۰۰۰+ ساعت

ساعات کار مفید روی دکتر آس تا همین الان

کمک مالی با حمایت و همراهی

برای شرکت در پروژه خیریه دکتر آس به روشهای مختلف می‌توانید اقدام کنید.

گزینه ۱: کمک مالی با پرداخت آنلاین

کمک های فردی اختیاری با درگاه مستقیم شاپرک (کلیک)

گزینه ۲: کمک مالی با خرید برنامه

خرید برنامه های تمرینی ارائه شده در دکتر آس هم خود نوعی کمک به رشد پروژه دکتر آس است. اگرچه بیشتر برنامه های تمرینی به صورت رایگان در اختیار مخاطبین ورزشی فارسی زبان قرار داده شده است اما در هر صفحه لینک پرداخت اختیاری هم برای حمایتهای استفاده کنندگان از مطالب دکتر آس ارائه می‌شود.

Drus amazing tools!

We have big surprise for you

25 اولین ستاره از چپ مرسی
Layer 1
Top
خیریه ورزشی دکتر آس

کمک به نیازمندان ورزشی