لوگو دکتر آس با سجاد عارفی نیا مرجع ورزش ایران، مبتکر بیزینس هوش مصنوعی خدمات ورزشی با ارائه برنامه تمرین تغذیه مکمل مربی باشگاه

سیاست حریم خصوصی دکتر آس

دکتر آس با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید، آگهی، ثبت نظر یا استفاده از سایر امکانات ورزشی، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. در صورتی که کاربر در دکتر آس حساب کاربری داشته باشد نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات توسط کاربر نیست.

سیاست حریم خصوصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور ارائه خدمات در دکتر آس است. سیاست حریم خصوصی ممکن است بروزرسانی یا دستخوش تغییر شود. کلیه موارد ویرایش‌ شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت دکتر آس اجرا خواهد شد و کاربران پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به مطالعه و اجرای این سیاست‌ها اعلام می‌کنند.

با پذیرفتن سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقرراتدکتر آس و ثبت‌نام در آن به عنوان کاربر، شما به صورت شفاف رضایت خود را با جمع‌آوری، نگهداری، استفاده و عدم افشاء اطلاعات شخصی خود مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام می‌کنید.

دکتر آس چه اطلاعاتی از کاربران دریافت می‌کند؟
از آنجا که کلیه فعالیت‌های دکتر آس کاملا قانونی و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شود، برای استفاده از دکتر آس وارد کردن اطلاعات زیر الزامی است:
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس
  • شماره موبایل
  • آدرس ایمیل

موبایلی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها شماره موبایل رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق این شماره موبایل صورت می‌گیرد. بنابراین ثبت این اطلاعات توسط کاربر به منزله تایید صحت آنهاست. در آنهاست. در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل ثبت نشده باشد، دکتر آس جهت اطمینان از صحت ثبت آگهی می‌تواند از کاربر اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. توجه داشته باشید که دکتر آس از طریق ازکی اس ام اس برای کاربران خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها دارای سامانه ارسال پیامک است و وضعیت آگهی، خدمات و سرویس‌های ویژه دکتر آس را به اطلاع کاربران می‌رساند. این شماره‌ها امکان دریافت پیامک‌های شما را دارند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دکتر آس ، با هر شماره‌ای تخلف و سو استفاده از نام دکتر آس است. در صورت دریافت چنین پیامک‌های تحت نام دکتر آس ، لطفا این مساله را جهت پیگیری قانونی به [email protected] اطلاع دهید. آگهی‌های ثبت‌شده در دکتر آس شامل لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث (اعم از آگهی‌دهندگان) است و به موجب این سند شما موافقت نمودید که اطلاعات شما از جمله اطلاعات نام، آدرس و شماره تماس به سایر کاربران عضو در دکتر آس نمایش داده شود. علاوه بر این دکتر آس هیچ مسئولیتی در قبال موارد زیر ندارد:

  • اطلاعاتی که کاربران با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارند.
  • کالاها یا خدماتی که از طریقدکتر آس توسط اشخاص ثالث آگهی می‌شوند.
  • فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده‌اند.

این نکته در مورد مطالب اشخاص ثالث که در سایت یا نرم‌افزارها مشاهده می‌کنید و پیشنهادهایی که در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات خود دارند، نیز صادق است. دکتر آس در این سامانه صرفاً در حدود قانون، آگهی‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند. دکتر آس ممکن است آگهی‌ها ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت، مردود یا ویرایش کند. همچنین اگر آگهی ارسال‌شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دکتر آس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات دکتر آس ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب ذکر‌شده به دکتر آس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند. باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربر است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربر نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کند. در صورتی که کاربر شماره موبایل خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران، باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد ذکرشده توسط کاربر باشد، برعهده کاربر است و کاربر حق هرگونه ادعا علیه دکتر آس را از خود سلب می‌کند. دکتر آس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد یا استفاده از اطلاعات برای طرح دعوا، دفاع و پاسخگویی در برابر دعاوی مطروحه علیه دکتر آس و هرگونه اقدام قضایی یا اداری مرتبط به منظور دفاع از حقوق و اموال دکتر آس یا کاربران، لازم باشد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دکتر آس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات دکتر آس ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند. همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران می‌رساند که دکتر آس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی دکتر آس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دکتر آس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد. دکتر آس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه ای امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا از صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

اولین ستاره از چپ مرسی
Layer 1
Top
خیریه ورزشی دکتر آس

کمک به نیازمندان ورزشی