لوگو دکتر آس با سجاد عارفی نیا مرجع ورزش ایران، مبتکر بیزینس هوش مصنوعی خدمات ورزشی با ارائه برنامه تمرین تغذیه مکمل مربی باشگاه

FAQ DRUS

Sport Intelligent
By Sajed Arefinia

دکتر آس تلفظ عبارت انگلیسی drus است که از دو بخش دکتر dr و آس us تشکیل شده است. کلمه آس به صورت چند پهلو انتخاب شده که تداعی کننده آس بودن یعنی تک و خاص بودن و همچنین خود کلمه آس انگیسی به معنای ما و همچنین حرف اول کلمات آرامش و سلامتی است. 

دکتر آس با سجاد عارفی نیا مرجع ورزش ایران و مرکز خدمات ورزشی ایران است.

طراحی سایت دکتر آس توسط تیم توانمند هس وب انجام شده است.

تولید محتوای علمی ورزشی دکتر آس توسط تیم علمی فینیور با مدیریت سجاد عارفی نیا انجام می‌شود

فروش محصولات ورزشی دکتر آس با کمک فروشگاه اینترنتی مورمور انجام می شود

پنل پیامکی دکتر آس از سیستم پیشرفته ازکی اس ام اس کمک می گیرد.

هاست و پخش فیلمهای دکتر آس از پنل ویدوشا بهترین هاست ویدئویی است

و این کار شروع خلاقیتی بزرگ در زمینه بیزینس ورزشی است

شما هم با ما همکاری کنید ارتباط کلیک

دکتر آس در یک کلام ارائه سیستم یکپارچه هوشمند ورزشی ایران است. بانک برنامه تمرین ورزشی | بانک مکمل شناسی | بانک مربیگری ورزشی  

جستجوی ورزشی، باشگاه های زنجیره ای، ثبت برند ورزشی و هر آنچه که در ورزش رخ می‌دهد.

دکتر آس مرجع ورزش ایران و مرکز خدمات ورزشی است. در دکتر آس که برپایه هوش مصنوعی ورزشی بنا شده است میتوانید در زمینه ورزش هر فعالیتی از جمله نشر و ثبت آگهی فردی باشگاهی و برند، فروش وسایل ورزشی شخصی نو و کار کرده و باشگاهی جاروکش را انجام دهید.

از جمله خدمات ورزشی از قبیل یافتن مراکز ورزشی و ثبت اماکن ورزشی گوناگون به عنوان علاقمند به ورزش در هر سطحی از مبتدی تا حرفه ای و با هر دانشی از بیسواد تا استاد و دکتری تربیت بدنی می توانید از منابع و مقالات بروز معتبر ورزشی به صورت علمی و عملی بهره مند شوید.

در نهایت هدف دکتر آس رهایی علاقمندان به ورزش از هرگونه سردرگمی علمی و عملی است تا بتوانند از مرجع تمرین و بانک تمرینی تمام رشته های ورزشی، مرجع برنامه غذایی و مکمل و دارو و رژیم و مرجع مربیگری ورزشی به صورت ساده و کاربردی استفاده نمایند.

هر آنچه که برای حرفه‌ای شدن نیاز دارید. با دکتر آس حرفه ای شو.

دکتر آس مبتکر بیزینس ورزشی ایران است

از یک طرف فراتر از یک سایت درج آگهی مثل دیوار امکان نشر انواع آگهی به صورت انحصاری در زمینه ورزش را داراست از طرف دیگر امکان فروش هر نوع محصول ورزشی با قابلیت ایجاد مناقصه و رقابت فروش را می دهد که این قابلیت برای افرادی که تمایل دارند وسایل ورزشی شخصی خود را یا باشگاهی خود را به صورت تک یا عمده یا به اصلاح جارو فروش به فروش برسانند بسیار مهم است

دکتر آس مرجع ورزش به زبان فارسی است چرا که تمام نیازهای علمی و عملی علاقمندان به ورزش در هر سطح دانشی از بیسواد تا دکتری ورزش را به صورت تخصصی پوشش می دهد.

دکتر آس به عنوان بهترین مشاور ورزشی بر اساس هوش مصنوعی در صدد رشد و ارتقای سلامت و ورزش کشور ایران است.

برای هر فردی در هر سنی و در هر سطحی از آماتور تا حرفه ای

در ورزش به هر چیزی که فکر میکنی در دکتر آس …

سجاد عارفی نیا به عنوان نویسنده ایده پرداز تخصصی ورزش مدرس و مربی ملی با تحصیلات عالی در تمام مقاطع از دانشگاه تهران با رزومه بسیار قوی در دانش علمی و عملی ورزش توانسته است کمک شایانی به رشد ورزشهای نوین ایران در سراسر کشور داشته باشد.

ایشان نویسنده اولین کتاب کراس فیت در ایران، اولین کتاب تی آر ایکس در ایران، اولین کتاب فانکشنال در ایران، اولین کتاب آبدرمانی با آکوانودل در ایران است.

همچنین سجاد عارفی نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت کشور و موسس و اولین رئیس کمیته پژوهش انجمن آمادگی جسمانی ایران است.

از طرفی سجاد عارفی نیا برگزار کننده اولین دوره های مربیگری در رشته های نوین ورزشی به صورت حضوری و آنلاین است که میتوانید دوره های آنلاین جامع را در سایت آموزش آنلاین فینیور که برنده جایزه از جشنواره دانشگاه شریف است بررسی و استفاده بفرمایید.

کتابهای سجاد عارفی نیا را میتوانید از سایت فروشگاه اینترنتی مورمور به صورت انحصاری خریداری نمایید.

رشد کن وابسته به هدف : برنامه ریزی برای رشد است، مطابق با علاقت و محل زندگیت بهترینها در اختیارت خواهند بود

در ورزش اگه علاقه داری برند بساز و کسب درامد لذت بخش کن! دکتر آس آموزش میده. 

خودت رو بساز ! مربی، ورزشکار، علاقمند، پزشک، فروشنده فقط کافیه در ورزش با دکتر آس باشی. 

در دکتر آس محصولات مختلفی ارائه می شود لازم به ذکر است تمام محصولات دارای تاییدیه فدراسیونی می‌باشد. از برنامه های ورزشی برای اهداف مختلف تا ابزار و تجهیزات ورزشی را می توانید در دکتر آس تهیه کنید.

چطور در دکتر آس درآمدزایی کنم؟

فرقی نداره مربی باشی یا کارشناس ورزشی یا حتی فقط علاقمند به ورزش یا پزشک و فروشنده لوازم ورزشی، در ورزش هرکاری که میکنی و هر کاری علاقه داری رو میتونی در دکتر آس معرفی کنی و ازش پول دراری! خب چطوری!؟ عضو شو بهت یاد میدیم

عضویت در دکتر آس همیشه رایگان است. پس گام اول در دکتر آس به صورت رایگان عضو شوید. و با این عضویت رایگان برای شما پلن ثبت رایگان آگهی نیز فعال خواهد شد و میتوانید خود یا مکان مورد نظرتان را در دکتر آس ثبت و برند کنید.

برای همکاری با دکتر آس در زمینه های مختلف می توانید با ما مکاتبه کنید از طریق صفحه ارتباط با ما.

برای ثبت آگهی در دکتر آس داشتن حساب کاربری ضروریه، ازین طریق حساب رو رایگان بساز کلیک، بعد خیلی راحت از توی پروفایل داشبوردت به همه چی دسترسی داری و میتونی حتی روی دایره (ثبت کن) گوشه پایین سمت چپ بزنی یا بالای صفحه روی مستطیل زرد رنگ ثبت کن. بعد خیلی راحت مراحل ثبت آگهی رو پیش میری.

برای فروش هر محصولی که مرتبط با ورزشه از کاغذ تا ابزار و وسایل ورزشی باشگاهی یا خانگی میتونی در دکتر آس بفروشی. خیلی ساده و سریع میتونی فروشگاه خودت رو با برند خودت در دکتر آس بسازی و فروشت رو شروع کنی. کلیک کن.

برای تمام فعالیت‌ها در دکتر آس به یک حساب کاربری نیاز دارید. بالای سایت دو عبارت ورود و عضویت دیده میشه قبل از هر کاری عضویت رو بزن و وارد شو.

پس اول با کلیک روی این لینک به صورت رایگان در دکتر آس عضو شوید

بعد برای هر فعالیتی میتونی وارد قسمت خاص خودش بشی

اگه میخوای آگهی ورزشی ثبت کنی باید وارد داشبورد آگهی بشی که بالای سایت می تونی ببینیش یا اینجا کلیک کنی لینک

اگه میخوای فروشگاه شخصی بسازی و محصولات مختلف ورزشی بفروشی باید وارد داشبورد فروش بشی که بالای سایت می تونی ببینیش یا اینجا کلیک کنی لینک 

اگه میخوای دسترسی به برنامه‌های که خریدی یا عضوش شدی داشته باشی می تونی از نوار سمت چپ سایت روی برنامه ها و دوره های فعال کلیک کنی (در موبایل بعد از زدن روی دایره کوچک سمت چپ پایین سایت پیداش می کنی)

همه این فعالیتها به راحتی بعد از عضویت و تشکیل حساب کاربری ممکنه.

Layer 1
Top
خیریه ورزشی دکتر آس

کمک به نیازمندان ورزشی